Про нас

    SiSt.com.ua – це інтернет-магазин з широким вибором комп’ютерних комплектуючих та периферії для ігор, навчання, розваг та роботи. Ми надаємо якісний товар з відповідною гарантією від виробників.

    Також проводимо постійне покращення сервісу, а також поповнення нашого асортименту  більш новим та цікавим, який відрізняється своєю високою якістю та доступною ціною.

     Допомога при виборі

    Для нас необхідно щоб Ви підібрали собі дійсно необхідний продукт з оптимальними цінами та відповідною вашим критеріям якістю з найменшими затратами для цього часу.

    В наших операторів, при необхідності, Ви отримаєте консультацію та допомогу при виборі товару, а також у будь-якому іншому питанні.

    Простота та зручність

    Ми робимо все необхідне для полегшення здійснення покупок. Надаємо детальний опис та максимум корисної інформації про кожний товар. Також в категоріях знаходяться ефективні фільтри по характеристикам та параметрам.

    Для здійснення замовлення Вам просто необхідно оборати відповідний варіант та здійснити пару кліків.

    Наш магазин надає можливість оплати замовлення, як на карту, так і при отриманні товару на відділенні кур’єрської служби або за адресою.

    Також не забувайте слідкувати за розпродажами та акціями. 

    Доставка у всі регіони

    Всі товари в нашому магазині продаються з доставкою. Ми здійснюємо доставку без передоплати  по всій території України.

   Зручна доставка не змусить Вас чекати та витрачати особистий час даремно.

    Ми прагнемо, щоб кожен відвідувач залишився задоволеним.